Ogłoszenia Parafialne    24 sierpień  2014

1. XXI Niedziela zwykła. Tobie dam Klucze Królestwa. Każdy z nas otrzymuje od Boga udział we władzy. Możemy rozporządzać czasem, dobrami i możliwościami, jakie mamy do dyspozycji każdego dnia. To nasze postępowanie jest Kluczem którym sami; albo otwieramy albo zamykamy sobie udział w Bożym Królestwie.. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na pomoc poszkodowanym w kataklizmach

2. W Liturgii tego tygodnia:

Wtorek – NMP Częstochowskiej

Środa – Św. Moniki

Czwartek - Św. Augustyna

Piątek – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

3. W Piątek 17:50 Koronka do Miłosierdzia Bożego. 18:00 Msza św.  i  Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

4. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła, wystrój kwiatami a w tym tygodniu prosimy: Zbigniew Kieca, Marek i Paweł Skocz.

5. Dziękujemy za prace w minionym tygodniu Panom: Jan Wójcik, Stanisław Sroczyński, Jan Szwed,  Piotr Chodór, Janusz Gromadzki, Gustaw Hołowicki.

6. Bóg zapłać mieszkańcom Gębiczyny za ofiary na remont Kaplicy: Monika Jędrzejczyk 200zł. Lidia i Bogumił Kumięga 200zł, Anna i Bogdan Rębiś 100 zł Małgorzata i Piotr Tarnopolscy 100zł.

7. W przyszłą Niedzielę 31 sierpnia Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Pocieszenia u OO Karmelitów w Pilźnie połączona z Dożynkami Gminnymi. Rozpoczęcie o godz. 11:00 na Rynku. Program na afiszu.