Ogłoszenia Parafialne   16 listopad  2014

1.  W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa- Króla Wszechświata. Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci najmniejszych, Mnieście uczynili” Mt 25. Jezus wymienia swoisty katalog działań, które są przepustką do królestwa Bożego. Dziś Jezus przychodzi jako ten który daje nam czas i różne możliwości, i przykład własnego poświęcenia dla dobra ludzi. Ale ostatecznie przyjdzie jako Sędzia, który ROZLICZY nas z tego, co dla innych czyniliśmy. Niech ta prawda kieruje naszym działaniem i naszymi relacjami wobec bliźnich.

2.  W liturgii tego tygodnia przeżywamy wspomnienie:

Wtorek - Św. Katarzyny

Piątek - 16:20 Koronka do Miłosierdzia. 16:30 Msza św. i  Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

3.  W Przyszłą Niedzielę rozpocznie się Okres Adwentu .

4.  Dziękujemy za sprzątanie Kościoła, wystrój kwiatami a w tym tygodniu prosimy: Zofia i Krystyna Głogowskie, Maria Szwed.

5.  W najbliższą Sobotę 29 listopada rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w Kościele Parafialnym w Pilźnie godz. 18:00. Będzie trwał przez 4  Soboty i Niedziele o 18:00. Planujących Małżeństwo zachęcamy do skorzystania z tej formy odpowiedzialnego przygotowania do nowej Drogi Życia.