Ogłoszenia Parafialne   25.01.2015

1.  III Niedziela zwykła. I uwierzyli mieszkańcy Niniwy Bogu”, rozpoczęli pokutę i „odwrócili się od swojego złego postępowania”. Historia staczającej się ku zagładzie Niniwy  stała się biblijnym symbolem nawrócenia. Stało się to możliwe dzięki Słowu proroka Jonasza, które było w swej istocie zwiastowaniem słowa Bożego. I każdy z nas jest wezwany przez Stwórcę do kierowania się Jego wskazaniami.

2.  W liturgii tego tygodnia wspominamy;

Poniedziałek – Św. Tytusa i Tymoteusza

Wtorek – Bł. Jerzego Matulewicza

Środa – Św. Tomasza z Akwinu

Sobota – Św. Jana Bosko

3.  Piątek 16;50 Koronka do Miłosierdzia Bożego. 17:00 Msza św. i Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

4.  Dziękujemy za sprzątanie Kościoła a w tym tygodniu prosimy: Tadeusz Grzesiakowski, Zofia Angielska, Elżbieta Hołowicka.

5.  Dziś po Mszy Św. w Kaplicy w Jaworzu Dzieci przedstawią Jasełka o Bożym Narodzeniu /15minut/.

6.  Kolęda;

Wtorek od 14:00 Jaworze; Maria Gruszka – Jan Kluza

Niedziela 1 luty od godz. 13:00 Gorzejowa Podlesie i Folwarczyska.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:

+Stanisław Michoń z Jaworza Górnego

+ Bolesław Klabacha z Gębiczyny

Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.