Ogłoszenia Parafialne   25 październik  2014

Pogrzeb +Ks. Kazimierza Święcha Proboszcza Parafii Gorzejowa latach 1967-1974 we Czwartek o godz. 13:00 w Kościele Parafialnym w Wadowicach Górnych

W Ostatnią Niedzielę Października w całym Kościele przeżywana jest Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Miejscowego Kościoła. Dzień WDZIĘCZNOŚCI Bogu i ludziom, którzy budowali i troszczą się o to miejsce Spotkań z Bożym Słowem i miejsce otrzymywania Łask sakramentalnych. To wezwanie do pamięci, iż od Chrztu Świętego – człowiek ma być Świątynią Boga.

Nabożeństwa Różańcowe. W Kościele 16:30 Kaplice 17:30. Niedziela po 10:00 i w Kaplicach.

1. W liturgii tego tygodnia:

Wtorek - Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Piątek - 16:10 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego. 16:30 Msza św. i Nabożeństwo Różańcowe. Spowiedź Św. od poniedziałku od 16:00 - 16:30

2. Sobota – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w Kościele o 7:00 i 14:00 z Procesją na Cmentarz i modlitwą za Zmarłych. W Jaworzu o 8:30 w Gębiczynie o 10:00. Na Cmentarzu kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła, wystrój kwiatami a w tym tygodniu prosimy: Robert Ryba, Tomasz Wolański, Ryszard Wadas, Bogusława Klucznik.

4. Dziękujemy P. Romanowi Ogrodnik z Jaworza za wykonanie i wstawienie Drzwi do Zakrystii. P. Jackowi Wal za drzewo na te drzwi. Panom:  Jan Wójcik, Piotr Chodór, Jan Stolański, Edward Hołowicki i Jan Kolbusz za wykonane prace na Placu Kościelnym.