Ogłoszenia Parafialne   19 październik  2014

XXIX Niedziela zwykła. Przeżywając Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny, popatrzmy z troską na wszystkich, którzy nie znają jeszcze Ewangelii. Przez świadectwo życia, modlitwę i ofiary na Misje wyraźmy Bogu wdzięczność za dar osobistej wiary i prośmy by Orędzie Ewangelii dotarło i zostało przyjęte przez wszystkich ludzi.

Dziś 30 rocznica Męczeńskiej śmierci Ks. Jerzego Popiełuszki. Został zamordowany za głoszenie prawdy, obronę zniewolonych i  uciskanych. Dziękujmy za Świadectwo jego wiary i odwagi w obronie krzywdzonych.

1. Nabożeństwa Różańcowe. W Kościele 17:00 Kaplice 18:00. Sobota 8:00 Niedziela po 10:00 i w Kaplicach.

2. Piątek o 16:40 Koronka do Miłosierdzia BożegoNowenna do Pana Jezusa Przemienionego. 17:00 Msza św. i Nabożeństwo Różańcowe.

3. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła, wystrój kwiatami a w tym tygodniu prosimy: Lucyna Konica, Mariusz Sokół, Anna Wolańska, Lucyna Skowron.

4. Dziękujemy Panom: Władysław Kluza, Józef Kwiatek, Jan Wójcik Stanisław Sroczyński, Jan i Przemysław Czekaj za wykonane prace na Placu Kościelnym.

5. Dziś będzie poświęcenie odnowionej Kapliczki na Jaworzu-Nowa Wieś o g. 15:00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy tym którzy zatroszczyli się o odnowienie i fundatorowi Figurki Pana Jezusa Miłosiernego.

6. W ostatnim czasie nawiedzają nasze domy ludzie proponujący „rzekomo korzystne” nowe umowy na dostawę Energi. TAURON nikogo nie wysyła. Nie dajmy się „zwieść”.

7. Na stoliku są Kalendarze Rolnicze - 20 zł.  Ścienne - 5 zł.