OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Zesłanie Ducha Świętego/28.05.2023/

1.     Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św.: w Gębiczynie o 18.00, w Jaworzu o 15.30, w „kościele na górach” o 17.00.

2.     Rada Parafialna zaprasza na koncert zespołu KORD, w szczególności Mamy na koncert który dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00.

3.     W środę święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe. Od środy rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci NSPJ.

4.     W środę, czwartek i piątek pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi z racji  I czwartku, piątku i I soboty miesiąca.

5.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

6.    W czwartek po Mszy św. wieczornej Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego.

8.     W przyszłą niedzielę po Prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

9.     W sobotę wyjazd do chorych z racji I-szej soboty od godz. 12.30. Chorych proszę zgłaszać do środy włącznie.  O prowadzenie Różańca w tym dniu proszę Różę p. Kazimiery Górzan

10.O przygotowanie Ołtarzy na Boże Ciało prosimy:         

     I Ołtarz/Gorzejowa/ 

II Ołtarz: Mieszkańcy Zawodzia

III Ołtarz/Jaworze/

IV Ołtarz: Mieszkańcy Gębiczyny

11.Bardzo dziękuję osobom, które w zeszłym tygodniu sprzątały kościół.

12.Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego.


Dyrekcja, Nauczyciele, Rada Rodziców i Koło Gospodyń Wiejskich  z Jaworza serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z Jaworza Dolnego i Górnego wraz z rodzicami  na Święto Patrona połączone z Dniem Matki i Ojca oraz Dniem Dziecka. Uroczystość będzie miała miejsce 31 maja 2023r. i  rozpocznie się o godzinie 8.00 Mszą Świętą w kaplicy w Jaworzu Górnym. Druga część  uroczystości (po mszy św.)odbędzie się przy szkole w Jaworzu Górnym.